Miody rzepakowe walczą o tytuł najlepszego produktu Warmii i Mazur

Miody rzepakowe walczą o tytuł najlepszego produktu Warmii i Mazur

24 września 2018 Off By Krzysztof

Trwa konkurs “Żagle Warmii i Mazur”, w którym lokalni przedsiębiorcy walczą o prestiżowe wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług na Warmii i Mazurach.

O tytuł najlepszego produktu Warmii i Mazur i głosy internautów oraz czytelników lokalnych gazet walczy także producent miodów z Warmii. Warmińskie miody (miód rzepakowy z maliną, miód rzepakowy z porzeczką, miód rzepakowy z truskawką oraz miód lipowo – spadziowy) jak na razie są w  ścisłej czołówce wyścigu o to prestiżowe wyróżnienie.

Wśród konkurentów warmińskich miodów w walce o tytuł najlepszego produktu Warmii i Mazur znajdują się, między innymi, meble łazienkowe, wsporniki pod panele fotowoltaiczne, stanowisko do obróbki maszyn prądowych czy makaron kukurydziany. Głosujący mają więc do wyboru niezwykle szerokie spektrum produktów.

Głosować można do środy 26 września.

Żagle Warmii i Mazur to konkurs organizowany przez Warmińsko-Mazurski Urząd Marszałkowski. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów oraz usług na Warmii i Mazurach.

 

 

Źródło: http://gazetaolsztynska.pl/538643,Zagle-Warmii-i-Mazur-Wybierzmy-najlepsze-produkty-i-uslugi.html